“Нова пошта” продовжує тестувати нові маршрути для доставки посилок безпілотними літальними апаратами (БПЛА), щоб у наступному році впровадити швидку доставку між містами-мільйонниками.

17 листопада “Нова пошта” провела другу тестову доставку посилок — на цей раз із Києва до Львова на,безпілотнику, який подолав відстань 500 км. Про це повідомили в пресслужбі.  Перший тестування відбулося  29 липня з Києва до Харкова та назад.

“Для “Нової пошти” це перший досвід доставки вантажу безпілотником з власного термінала на термінал – з київського (КІТ) на львівський (ЛЕО). Оскільки під час першого тестового польоту безпілотником з Києва до Харкова точками сполученнями були міські аеродроми. Сьогодні для польоту використали БПЛА, який має вертикальний зліт та не потребує розгону, тому може доставляти безпосередньо до місця призначення”, – йдеться у повідомленні.

Як відбувається доставка БПЛА

Посилку завантажують у відсік БПЛА прямо на сортувальному терміналі, після чого вона відправляється за визначеним маршрутом.У повітрі апарат поводиться, як справжній літак, і вміє розпізнавати будь-які перешкоди на своєму шляху. Тому такий політ є абсолютно безпечним для посилки.За БПЛА стежить оператор, який контролює апарат на випадок непередбачуваних моментів та може приймати керування.

Нова пошта планує стати першою компанією з безпілотної доставки в Україні та запустити послугу в комерційну експлуатацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *