Новопризначений міністр освіти та науки (МОН) Оксен Лісовий переконаний, що Міносвіти має стати частиною стратегії оборони. Про це Лісовий повідомив у Facebook, передають Українські Новини.

“Ми не можемо ігнорувати контекст, у якому живемо. А тому я переконаний, що МОН має стати частиною стратегії оборони: у школах, у профтехах і вишах виховуємо свідомих громадян і майбутніх розробників технорішень для нашої перемоги та лідерів суспільної думки”, – написав він.

Серед своїх пріоритетів і ціннісних орієнтирів Міносвіти він також назвав цифровізацію і адаптацію до наслідків війни.

“МОН адаптується до наслідків війни: відновлюємо освітню інфраструктуру, створюємо механізми для ефективного онлайн-навчання, а там, де дозволяє безпекова ситуація, – повертаємося до офлайну”, – написав він.

Лісовий зазначив, що Міносвіти подбає про всіх дітей: і тих понад 500 тисяч, які наразі за кордоном, і тих, що залишаються вдома. Буде проведено вимірювання освітніх втрат, розроблено систему їх надолуження, ставлячи в пріоритет ментальне здоров’я.

Лісовий також має намір працювати над підвищенням престижу професії вчителя, переосмисленням вищої педагогічної освіти, переглядом системи оплати праці. Міносвіти має намір створити міжнародну коаліцію, що буде співпрацювати з донорами для відновлення освіти і науки, зробити профтехосвіту пріоритетом.

“Пам’ятаю про одну важливу річ: українець успішний тоді, коли вільний. Тож будуємо вільну освіту для вільних людей”, – зазначив новий міністр.

Довідково: 21 березня Верховна Рада призначила Оксена Лісового міністром освіти та науки. До цього він обіймав посаду директора Малої академії наук.

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Один коментар до “Оксен Лісовий: “Міносвіти має стати частиною стратегії оборони””
  1. Цікаво чи будуть задіяни нові заходи для покращення рівню освіти в плані медичної освіти для дітей, як що так , то це дуже цікаво, та гарно, оскільки можна буде користатись ось таким інформаційним ресурсом
    https://rx.ua/
    ДОВІДНИК ЕКВІВАЛЕНТНОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, в якому можно довідатись про багоато цікавих речей що до різноманітниї препаратів, та почитати про ліки без реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *