Олександр Миколайович Романюк  народився 25 жовтня 1976 року. Він є генеральним директором ТОВ “Українська Енергія” і має великий досвід у галузі економіки та міжнародних відносин.

У 2000 році він закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, отримавши ступені бакалавра та магістра з міжнародних економічних відносин та ще один бакалаврський ступінь у галузі господарського права.

Олександр також навчався в аспірантурі Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАН України та пройшов програму “Mini MBA” в McKinsey Institute в США в 2003 році. Він також отримав членство в Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA) у Великій Британії. Олександр володіє українською, англійською та російською мовами.

У своїй кар’єрі Олександр працював у різних консалтингових компаніях, таких як Coopers & Lybrand / PricewaterhouseCoopers і McKinsey & Company. Потім він керував інвестиційними проєктами в області придбання активів, розвитку корисних копалин та нерухомості.

З 2015 року він обіймав посаду першого заступника голови правління — директора виконавчого АТ “Укргазвидобування”.

Після цього він очолював дивізіон “Розвідка та видобування” в НАК “Нафтогаз України” та у 2022 році став т.в.о. генерального директора АТ “Укргазвидобування”. У січні 2023 року він залишив цю посаду. Пізніше, у вересні 2023 року, Олександр Романюк відкрив свою власну компанію ТОВ “Українська Енергія”, де обіймає посаду генерального директора.

У своїй новій компанії він зосереджується на діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, наданні послуг технічного консультування в цих сферах.

Олександр відзначений орденом святителя Миколая Чудотворця за свою працю на благо України.

Автор фото Kostyantyn Chernichkin (aka Aleks bilukha);
Фото і текст опубліковані на умовах CC BY-SA 4.0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *