Володимир Володимирович Орлов народився 6 січня 1980 року у  Донецьку.

Володимир Орлов має три повних вищих освіти. У 2002 році він закінчив Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за спеціальністю «менеджмент організації», у 2006 році – Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство», а в 2014 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за спеціальністю «правознавство» та здобув кваліфікацію магістра правознавства.

Трудову діяльність розпочав у жовтні 2002 року з посади старшого контролера-ревізора відділу контролю у сфері АТФ ДКРСУ Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області.

У листопаді 2002 року був прийнятий на посаду рядового інспектора вантажного відділу Донбаської регіональної митниці. У цьому митному органі пройшов шлях до начальника відділу митного оформлення. У січні 2010 року отримав посаду начальника відділу митного оформлення Бердянської митниці. У травні 2010 року був переведений до Кримської митниці на посаду заступника начальника митного поста «Красноперекопськ» – начальника відділу митного оформлення.

З липня 2010 по грудень 2012 року очолював Сумську митницю. З грудня 2012 року по квітень 2013 – Луганську.

У квітні 2014 року став заступником начальника управління правозахисної діяльності‚ протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури міста Києва. А в липні 2014 року – начальником управління, заступником начальника Головного управління Генеральної прокуратури України.

З грудня 2019 року по січень 2021 року очолював Південно-східне міжрегіональне територіальне управління АРМА (м. Дніпро)

З січня 2021 року по теперішній час Володимир Орлов є першим заступником Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації

У 2013 році після захисту дисертації на тему «Управління інноваціями в маркетинговій товарній політиці підприємства» здобув науковий ступінь кандидата економічних наук. У 2022 році після захисту дисертації на тему «Вплив структурних дисбалансів фінансової системи на економічну безпеку національної економіки» Володимиру Орлову присуджено науковий ступінь доктора економічних наук.

У 2018 році склав кваліфікаційний іспит відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та отримав Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

З 2021 року викладає дисципліну «Економічна безпека» в Університеті митної справи та фінансів (м. Дніпро)

Є державним радником митної служби 3 рангу, старшим радником юстиції. Має звання заслуженого економіста України.

Одружений. Виховує сина та доньку.

Опубліковано на умовах CC BY 4.0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *