14 грудня 2019 Ротарі Клуб «Київ-Столиця» світкував свою річницю. Власне річниць було дві — 22 рік від створення Ротарі Клубу «Київ-Печерськ» і  перша річниця клубу «Київ-Столиця», який був утворений рік тому шляхом реорганізації і перейменувння клубу «Київ-Печерськ».

Під час святкування було багато цікавих і важливих заходів. Одним із них столо урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Національною спілкою журналістів України і Громадською спілкою «Об’єднання ротарі клубів України». Меморандум підписали голова НСЖУ Сергій Томіленко і губернатор (на 2019-2020 роки) ротарійського дистрикту 2232 (Білорусь і Україна) Микола Стеблянко.

Сторони Меморандуму домовилися спільно: підвищувати кваліфікацію, перекваліфікацію журналістів, опанування ними нових навичок та професій; проводити спільні семінари, круглі столи, брифінги, прес-конференції та інші заходи, спрямовані на розвиток українського інформаційногопростору; готувати та видавати методичні матеріали; використовувати на взаємовигідних умовах матеріально-технічну базу Сторін із навчальними та творчими цілями; розміщувати матеріали (у тому числі анонси подій та звіти за проведеними заходами) на веб-сайтах та сторінках соціальних мереж Сторін; проводити взаємні консультації з питань застосування новітніх технологій – зокрема, в реалізації гуманітарних заходів і під час навчання журналістів.

Координаторами співпраці визначені перша секретарка НСЖУ, член правління Ротарі Клубу «Київ-Столиця» Ліна Кущ та президент Ротарі Клубу «Київ-Столиця» Людмила Ольховська.

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *