Українські виробники яблук продовжують диверсифікувати експорт продукції. Зокрема, у січні продовжились постачання до Ефіопії. Попри те, що обсяги експорту минулого місяця дещо зменшились, позитивним є сам факт того, що постачання продовжуються. До того ж Україна входить до переліку ТОП-5 експортерів яблука до Ефіопії, повідомляє SEEDS.

Нагадаємо, минулого року за темпами нарощування обсягів експорту до країни Субсахарської Африки Україна випередила таких впливових гравців світового ринку як Китай, Польща, США, Італія.

Найімовірніше, Україна постачатиме яблука до Ефіопії лише до березня чи квітня, оскільки в цей час на ринку країни почнуть з’являтися яблука нового врожаю з сусідньої Південно-Африканської Республіки. Українські ж виробники зможуть відновити експорт уже в новому сезоні.

Нагадаємо, вже цього року ринок Індії буде відкрито для українських експортерів яблука. Про це повідомив представник торгової платформи Української плодоовочевої асоціації (УПОА), директор компанії “Сади Дніпра” (ТМ UAplle) Олександр Пахно.

 

 

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *