8 квітня у середмісті Києва на Софійській площі ГО “Вояцький Визвіл” разом із Національним музеєм Революції Гідності у рамках зустрічі родин полонених і зниклих українців відкриє вуличну виставку малюнків дітей з цих родин.
Її назву “Я чекаю на тебе…” діти на своїх роботах змінили та конкретизували, додаючи слова “тату”, “мамо”, “братику”, “сестричко”, “дідусю”, адже малювали вони з думкою про найрідніших людей, на яких чекають удома. Мистецька акція, організована родинами бранців країни-агресора, покликана привернути увагу до тих, хто й досі лишається в російському полоні та чекає обміну.
За даними ГО “Вояцький Визвіл”, понад 10 000 українських військовослужбовців перебувають у російському полоні.
“Незабаром буде одне з найсвітліших свят – Великдень, якому радітиме вся Україна. Однак хочемо нагадати, що попереду маємо ще дві великі дати – це день нашої перемоги та день повернення наших полонених – усіх до останнього. Дитячі малюнки, які ми представимо на виставці, – лише маленька краплинка в морі дитячих мрій і надій, наших дій та молитов”, – каже голова ГО “Вояцький визвіл” Наталія Єпіфанова.
На заході виступлять рідні полонених, автори малюнків, представники влади та організатори виставки.
”Музей Майдану без вагань долучився до творення цього проєкту. Адже полонені та зниклі безвісти – це ще один спільний біль українців. У ці важкі часи, об’єднуючись, ми стаємо опорою та підтримкою для родин наших воїнів, їхнім голосом”, – твердить Ольга Савенок, завідувачка просвітницько-організаційного відділу Національного музею Революції Гідності.
Під час відкриття її учасники намалюють спільну картину. На великому аркуші паперу кожен із них матиме змогу щось зобразити й написати або просто поставити відбиток руки. Це буде картина мрії кожного з нас. Малюнки плануємо експонувати й на виставках в інших містах.
Час відкриття виставки – 8 квітня, 12:00, Софійська площа, Київ.
Триватиме виставка до 20 квітня.
Подія у Facebook.
Акредитація ЗМІ за посиланням: https://forms.gle/41FjPURXSSWx8xr16
Організатори: ГО “Вояцький визвіл”, Національний музей Революції Гідності
2 коментар до ““Я чекаю на тебе…”. Виставка малюнків дітей військовополонених у Києві”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *