Цього року двадцятий ювілейний фестиваль “Лісова пісня” зібрав у своє дружнє коло письменників з України, Болгарії, Білорусі та Польщі.

Учасники фестивалю дарували свою творчість на різних локаціях і в Луцьку, і за межами міста.

Відвідали місця, які надихали Лесю Українку на написання безсмертної “Лісової пісні”, а саме побували в урочищі Нечимному, селі Колодяжному, місті Ковелі.

– Я вже не вперше на  фестивалі. І кожного разу чекаю на участь в ньому ще, – зізналася Анна Багряна, письменниця з України, яка мешкає з родиною в Болгарії.

Відкриття фестивалю відбулося на Театральному майдані біля пам’ятника Лесі Українці.

У рамках заходу, окрім літературно-музичних зустрічей, екскурсій старим містом, учасники відвідали Волинський академічний театр ляльок, де переглянули виставу “Лісова пісня”. Також у фестивальні дні відбувся показ фільму Юрій Іллєнка “Мавка” (1980 р.). Пам’ятними стали спільний творчий вечір учасників Фестивалю “Коло Лесі” та екскурсія підземеллям Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

– Відчуваю втому, але вона приємна. Бачити поруч усміхненні й натхненні обличчя однодумців, друзів, колег по перу – це велика радість і щастя,  – поділилася відчуттями голова обласної організації НСПУ Ольга Ляснюк, та висловила слова вдячності всім, хто підтримав і допоміг у проведенні ще одного фестивалю “Лісова пісня”.

 

 

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *