Учасники Ротарі-клубу “Київ Столиця” (представники ЗМІ) взяли участь в заході «Отримай незабутні враження»

16 вересня в Києві відбувся культурно-інформаційний захід «Отримай незабутні враження»,  організований в рамках масштабної комунікаційної кампанії Міністерства туризму Республіки Болгарія з метою просування країни як привабливого туристичного напрямку. Учасниками цього атмосферного дійства стали і журналісти  — члени Ротарі-клубу “Київ Столиця”.

А загалом гостями заходу стали майже 70 представникiв провідних українських друкованих та онлайн-ЗМІ, туроператорiв, турагентств та MICE-агенцій. В ході заходу гості змогли познайомитися з можливостями цілорічного туризму в Болгарії, результатами журналістського прес-туру по Болгарії влiтку, обговорити передовий досвід в галузі туризму та насолодитися болгарським фольклором. Танцувальний ансамбль «Колорит» забезпечив культурну програму, болгарський дух та чудовий настрій.

Відкривав захід Стефан Софронієв, радник з торговельно-економічних відносин Посольства Республіки Болгарія, який привітав гостей заходу від імені Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева. Пан Софронієв розповів, що український виїзний туризм у Болгарію останнім часом неухильно зростає. Болгарія належить до основних напрямків літнього морського туризму, яку відвідує близько півмільйона українців на рік до початку пандемії. Після ускладнень, викликаних COVID-19, Україна продовжує залишатися основним партнером Болгарії в галузі туризму. Хоча Болгарія добре відома в Україні літнім морським туризмом, вона пропонує також багато інших видів туризму, такі як зимовий гірський, цілорічний курортний, культурно-релігійний, кулінарний та винний, екологічний, спортивний та інші.

Захід є частиною річного проекту Міністерства туризму Болгарії з реалізації комплексної комунікаційної кампанії на цільовому ринку України. У період реалізації проекту були успішно проведені заходи з розміщення зовнішньої реклами в ключових місцях Києва, проведення онлайн-рекламної кампанії, кампанії в соціальних мережах і проведення двох журналістських інформаційних турів влітку 2021 року.

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *