Головна святкова локація на Софійській площі в Києві цього року буде присвячена Різдвяній ночі, коли народився Ісус Христос, головну ялинку країни традиційно запалять 19 грудня, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Як повідомляє КМДА на своєму сайті, на Софійській площі та Володимирському проїзді до 16 січня працюватиме новорічно-різдвяне ярмаркове містечко. Також святкові локації облаштують у Центральному парку культури і відпочинку Києва (Маріїнський парк, естрада Міського саду).

За інформацією Департаменту культури КМДА, основу новорічного дерева прикрасять як традиційний вертеп. Планується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі. Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч прикрас – іграшки червоного та золотого кольору та 10-кілометрова гірлянда.

“Зокрема, у програмі святкування було враховано потреби різних верств населення, забезпечено вільний доступ до свята інклюзивних груп, а також суворе виконання протиепідемічних заходів”, – зазначила директор департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Зазначається, що новорічну ялинку заввишки 31 м урочисто засвітять у столиці 19 грудня. Навколо ялинки розмістять розважальні локації: фотозони, дитячі іграшки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену, де продовжуватимуться виступи та конкурси. Крім того, навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому розмістять ковзанку. Також на майдані розмістять арт-зону для відпочинку. На Володимирському проїзді працюватимуть ярмарок та зона фудкорту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *