Розрив між кількістю виписаних і погашених електронних рецептів становить понад 87%, повідомила прес-служба компанії Helsi. Повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленням, наразі через інформаційну систему Helsi.me виписали майже 50 тис. електронних рецептів, тоді як погасили з них лише 6,045 тис. Це викликано невеликою кількістю аптек, які уклали договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

Як зазначили в компанії, в перший день були незначні перебої в роботі е-рецепта.“У перші дні роботи е-рецепта були перебої з смс, але це проблеми операторів мобільного зв’язку. Якщо з’являються проблеми з системою, то їх оперативно усувають”, – прокоментували в компанії.

Як повідомлялося, НСЗУ підключила до урядової програми реімбурсації (відшкодування) вартості лікарських засобів “Доступні ліки” першу медичну інформаційну систему Helsi.me.

З 1 квітня українці мають можливість у рамках програми отримувати безкоштовні препарати за електронним рецептом у мережах аптек.

Helsi – електронний сервіс, створений для пацієнтів, лікарів, державних і приватних медичних закладів. Сьогодні Helsi працює в 20 містах України, з них система працює в 700 амбулаторіях і 956 поліклініках. Крім цього, в системі зареєстровані понад 11,200 тис. лікарів.

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *