Галина Шабшай — український та ізраїльський літератор і підприємець. Авторка понад 40 книг з розвитку нестандартного мислення, емоційного інтелекту й особистісного розвитку, авторка системи розвитку коефіцієнтів особистої ефективності, співавтор програм «Діагностика еннеатипу», «Діагностика вихідного коду людини», «Персональний бізнес-сценарій».

Закінчила Донецьку державну консерваторію ім. С. С. Прокоф’єва, Школу бізнесу і підприємництва в Донецьку, Московську школу коучингу.

В 2001—2007 працювала у сфері нерухомості, в 2007 відкрила власне агентство нерухомості, втілила послугу «нерухомість під ключ». У 2003 заснувала громадську організацію «Культурно-просвітницький центр ІЖТ», яка займалася розробкою методів в області психології, терапії і театру.

У 2009 заснувала інвестиційну компанію «Едванс Проект», а також, разом із чоловіком Юхимом Шабшай, відкрила тренінгову компанію. У 2013 разом з чоловіком створила і запатентувала систему «Shabshai System» розвитку коефіцієнтів особистої ефективності (IQ VQ EQ).

2016 — відкрила компанію «Shabshai Upgrade System», яка проводить апгрейд турів (Іспанія, Ізраїль) в бізнес- і сімейному форматі. Подружжям Шабшай була започаткована міжнародна франчайзингова мережа: центр емоційного здоров’я «Amograce», дитячий освітній центр «Future Education Center», центр сім’ї та взаємовідносин «High Studio». Центри відкриті у 12 країнах світу.

У 2019 заснувала компанію Shabshai Castle в Іспанії, яка займається бізнес- і сімейними апгрейд турами. Того ж року разом з ізраїльськими партнерами відкрила компанію Shabshai Technology в США, робота якої заснована на авторських запатентованих технологіях. Компанія надає послуги зі створення та супроводження бізнес і сімейних сценаріїв, а також продажем методик Shabshai по франчайзингу по всьому світу.

Фото TEDSports, текст і фото поширюються на умовах CC BY-SA 4.0 International

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *