Володимир Борисович Татаренко народився 27 червня 1956 р. в с. Іванкові Бориспільського району Київської області. Восени того ж року батьки переїхали до м. Борисполя. Восьмирічну освіту здобув у Бориспільській восьмирічній школі № 2.

Після закінчення у 1973 р. Бориспільської середньої школи № 3 вступив до Київського державного педагогічного інституту імені О. М. Горького (нині – Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова).

У 1977-1983 рр. працював учителем української мови і літератури Іванківської середньої школи Бориспільського району.

Протягом 1983-1991 рр. – кореспондент, власний кореспондент, спеціальний кореспондент письменницької газети “Літературна Україна”.

У 1991-1992 рр. був заступником головного редактора газети “Старожитності”.

Від 1992 по 2003 рік працював у Національній радіокомпанії України на посадах редактора, коментатора, заступника головного редактора – завідуючого редакцією коментаторів та репортерів творчо-виробничого об‘єднання “Всесвітня служба радіомовлення України”, заступника директора дирекції мистецьких програм Українського радіо.

Від вересня 1996 р. Володимир Татаренко є ведучим щотижневої духовно-просвітницької передачі «Благовіст», що виходить в ефір на хвилях Першого каналу Українського радіо. Протягом більш як 20 років брав активну участь у підготовці та проведенні прямих радіотрансляцій з нагоди великих християнських свят і важливих церковно-громадських подій.

З 2003 р. працює у Секретаріаті Кабінету Міністрів України на посадах заступника завідуючого Історико-документальним відділом, першого заступника начальника Історико-документального управління, завідуючого сектором впровадження технологій консультацій з громадськістю та просвітницької роботи щодо історії урядів України, завідуючого сектором з питань історії урядів України.

В. Б. Татаренко брав участь у створенні Музею історії урядів України, підготовці науково-документального видання «Уряди України», книги В. Ю. Дубова «Нариси з історії виконавчої влади України», є автором ряду публікацій в газеті «Урядовий кур’єр» про найважливіші події з життя Секретаріату Кабінету Міністрів, в т. ч. про діяльність Музею історії урядів України.

Державний службовець 3 рангу. Заслужений журналіст країни.

За журналістську діяльність нагороджений Почесним дипломом та Почесною грамотою Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України, кількома грамотами Міністерства оборони України, дипломом Національної спілки журналістів України, кількома церковними відзнаками, має Подяку Київського міського голови.

За час роботи в Секретаріаті Кабінету Міністрів України нагороджений двома Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, удостоєний Подяки Прем‘єр-міністра України та Почесної грамоти Головного управління Державної служби України.

Фото і текст опубліковані на умовах CC BY-SA 4.0.

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *